redrooster_cbmcorrc130_4
RED ROOSTER CBMCORRC13.0-4 voegenbeitel hardmetaal 4 x 150 mm
Productomschrijving:
STEENVOEGBEITEL 4 MM WIDIA RRC 15CM.....
  • Geschikt voor Altas Copco RRC12 en 13
  • Insteek: 13 mm vierkant
  • Met uitsparing op hoek
  • Breedte: 38 mm
  • Lengte: 150 mm
  • Type: voegbeitel 4 mm widia
  • Roepassing: dunne/kopvoegen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 150 mm
  • Type beitel: Platte beitel
  • Breedte: 36 mm
  • Merk: RED ROOSTER
  • EAN: 8717981188857
  • Artikelnummer leverancier: RED ROOSTER CBMCORRC13.0-4
Lengte
150 mm
Breedte
36 mm